Pereiti prie turinio

Šia liga dažniausiai serga moterys po klimakterinio periodo. Pečiams skirtas laikysenos korektorius neleidžia jiems sulinkti, grąžina į tinkamą padėtį, praverčia dirbant sėdimą darbą, mat neleidžia kūprintis. Ypač retai stuburo skausmas yra sukeltas potencialiai pavojingos sveikatai ar gyvybei stuburo ligos, tokios kaip infekcija pavyzdžiui, osteomielitas, discitas, kaulų tuberkuliozė , slankstelių lūžis išskyrus sergančius osteoporoze asmenis, tarp kurių tokių lūžių pasitaiko dažnai , kaulų ar stuburo smegenų navikas, cauda equina arklio uodegos sindromas dėl didžiulės disko išvaržos ar kitų priežasčių perspausti nerviniai pluoštai , kuris sukelia storųjų žarnų ar šlapimo pūslės disfunkciją, taip pat juosmens skausmą ir pan.

lauro su sąnarių skausmas

Dažniausiai pas osteopatus lankosi pacientai, kurie turi šias nugaros problemas: Generalizuoti nugaros kryžkaulio skausmai Išialgija — sėdimojo nervo, esančio apatinėje nugaros dalyje dirginimas arba užspaudimas Nėštumo sukelti nugaros skausmai Laikysenos sukelti nugaros skausmai- pavyzdžiui sėdimas darbas, ilgai trunkantis automobilio vairavimas Nugaros raumenų spazmai Mechaniniai nugaros skausmai — sukeliami dėl neįprastai didelės stuburą supančių uždegimas čiurnos sąnario apkrovos Antrinės, kompensacinės problemos, kylančios kryžkaulio skausmai stuburo diskų problemų Stuburo osteoartritas Osteopatas nugaros skausmo gydymui taiko šias technikas Didelio greičio, mažos amplitudės stuburo manipuliacijos — staigios stuburo facetinių sąnarių manipuliacijos, padedančios atlaisvinti apribotus judesius ir atstatyti sąnarių simetriją.

Masažas — padeda atlaisvinti sąnarių ir raumenų sąstingius.

varžtai bendrosios peties ir kaklo

Osteopatas kryžkaulio skausmai metu taip pat naudoja trakcijas, kurių metu pakeliama atskirai galva, kojos, rankos ir atliekami staigūs trūktelėjimai, siekiant atpalaiduoti raumenis. Raumenų energijos technikos — šių technikų metu pacientas yra prašomas atlikti aktyvius judesius savo raumenų pagalba įvairiose padėtyse, kai osteopatas suteikia pasipriešinimą judesio atlikimo kryptimi.

tepalas gelį iš sąnarių skausmas kaina

Šios technikos padeda atpalaiduoti raumenis ir padidinti jų ilgį. Counterstrain technikos — osteopatas nustato didžiausią skausmą sukeliančią nugaros padėtį ir iš lėto sugrąžina pacientą į komfortiškiausią, neskausmingą padėtį ir galiausiai pacientas grąžinamas į neutralią poziciją. Kraniosakralinė kaukolės — kryžkaulio osteopatija — osteopatas švelniai judina ir atstato galvos ir kryžkaulio judesių sinchroniškumą ir sumažina skausmus bei įtampą.

sukimo skausmą kai traukiant

Miofascialinės manipuliacijos — tai minkštųjų audinių manipuliacijos, skirtos raumenų atpalaidavimui. Efektyviausios nugaros skausmo gydymo priemonės mHealth.

Nugaros skausmai Kas sukelia nugaros skausmus? Nugara yra jautriausia kūno vieta, kuri pirmoji gali pranešti apie atsiradusius organizmo sutrikimus.