Pereiti prie turinio

Galiūnas Ž. Rekomenduojama atlikti bendrą mankštą, specialų mankštą, tempimą ir aktyvumą, tačiau laikykitės skausmo ribų. This entry was posted in Ortopedija and tagged Artroskopija , Menisko operacija , Menisko plyšimas , Ortopedijos klinika. Maždaug per mėnesį visiškai grįžtama į normalią fizinę būklę. Prašome atkreipti dėmesį, kad pirkimo!

Meniskai gali įplyšti dėl įvairių traumų, kurių metu kelis yra sukamas ir jam tenka didelis spaudimas, arba dėl netiesioginio stipraus smūgio į kelį iš šono.

kapsulės skirtos pečių sąnarių gydymo

Didžiausia rizika patirti menisko plyšimą — sportininkams, ypač futbolininkams, tenisininkams, krepšinio žaidėjams. Taip pat didesnė rizika vyresniems žmonėms esant menisko pakitimams dėl amžiaus.

gydymas osteoartrozės visų sąnarių

Senstant meniskai nusidėvi ir gali plyšti net dėl menkiausios traumos. Kelio sąnario menisko plyšimo simptomai Simptomai priklauso nuo to, kuris meniskas yra plyšęs.

ką reikia daryti kad sąnariai ne skauda

Jeigu plyšta vidinis meniskas, pasireiškia vidinės kelio menisko skausmas skausmas, o jeigu plyšta išorinis meniskas — išorinės kelio pusės skausmas. Plyšus meniskui, kelis užsifiksuoja sulenktoje padėtyje ir, bandant jį ištiesti, sukti ar kryžiuoti kojas, vargina smarkus ir aštrus skausmas taip atsitinka, kai atplyšta menisko dalelė ir įstringa sąnariniame paviršiuje.

šiuolaikiniai tepalai sąnarių

Kiti būdingi požymiai: — pažeisto kelio sutinimas, paraudimas; — traškėjimas ir braškėjimas. Sutinimui edemai gydyti rekomenduojamas Phlogenzym.

sukamojo raiscio sindromas

Patyrus traumą, rekomenduojama pradėti vartoti kaip galima greičiau. Išgėrus pirmą Phlogenzym dozę, didžiausia tripsino ir bromelaino koncentracija kraujo plazmoje bus 2—3 dieną.

tepalas sąnarių su derva

Pholgenzym sudėtyje esantis sudedamųjų medžiagų mišinys, taip pat pavieniai fermentai bromelainas, tripsinas ir rutozidas mažina traumos sukeltą patinimą.