Pereiti prie turinio

Net ir į mažą traumą nereikia žiūrėti pro pirštus. Brokas treniruotės metu nesėkmingai nukrito ant žemės ir patyrė sunkią peties traumą.

Bendra visų dalyvių draudimo suma siekia 3,5 mln.

podagra jakie badania

Sudėtingą dailiojo čiuožimo sporto šaką išbandysiantiems dalyviams visą projekto laikotarpį draudimo apsauga nuo sužalojimų galios repeticijų, laidų filmavimo metu bei kasdienėse situacijose. Šio projekto trenerius ir šokėjus apdraudėme nelaimingų atsitikimų draudimu, kuris galioja nuo sausio peties trauma pat projekto pabaigos.

trina su skausmais sąnarių ir apatinės nugaros atšilimo

Iš patirties žinome, kad sėkmingą dalyvavimą kartais sustabdo ir kasdienės netikėčiausios situacijos, todėl draudimo nuo traumų apsauga galioja ne tik treniruočių ir pasirodymų metu, bet ir visą parą visoje Lietuvos teritorijoje. Pasak draudimo eksperto, prognozuojama, kad šou dalyviams didžiausia tikimybė yra patirti įvairių raiščių, sausgyslių ar raumenų patempimus ar plyšimus, kaulų lūžius.

Jie visi turi priprasti prie šalčio ir pačiūžų, bent tris mėnesius iki projekto starto kasdien treniruotis, mokytis sudėtingų suktukų, šuolių, plastiškų judesių, kurių metu ne visada pavyksta išvengti kritimų.

Įvykio užregistravimo procedūra telefonu vidutiniškai trunka apie 4 minutes, o draudimo išmoka išmokama gavus medikų išvadas.

potrauminio gydymas peties sąnario

Pirma — ledo ritulininko trauma Pirmasis šiame projekte draudžiamasis įvykis užregistruotas likus kelioms dienoms iki projekto starto. Ledo ritulininkas Petras Nausėda pirmoje laidoje pasirodys su rankos ir peties įtvaru.

Pagrindinė priežastis ta, jog kilnojantys sunkumus ir taip dažnai jaučia diskomfortą, raumenų skausmingumą, todėl neatpažįsta trauminio skausmo, vertindami jį kaip intensyvių treniruočių pasekmę. Atletai daro didelę klaidą, ignoruodami naujai atsiradusį skausmą ar kitus nemalonius pojūčius.

Likus kelioms dienoms iki projekto starto vyras nesėkmingai krito ir patyrė rimtą peties traumą. Medicinos ekspertai prognozuoja, kad galėjo plyšti peties raiščiai, dėl šio įvykio atliekami išsamūs sveikatos tyrimai.

Pažastinio nervo, n.

Susižeidęs dalyvis kelias savaites nešios specialų įtvarą. Jis ir jo partnerė, šokių ant ledo žvaigždė Alisa Miškovska laukia gydytojų sprendimo.

lankstumas bendrų jungčių

Įkurtas prieš metų, RSA yra vienas iš didžiausią patirtį pasaulyje sukaupusių draudimo aljansų ir vienas iš pripažintų pasaulio draudimo rinkos peties trauma.