Pereiti prie turinio

Čia yra keli kiekvieno iš jų privalumai, padėsiantys pasirinkti, kokia plautuvės konfigūracija tinka jūsų darbui. Tai reiškia, kad jie tinka įvairiausioms virtuvėms ir kambariams. Jei reikia, galite net kepti tokiame puode! Tiems, kurie nėra tikri, ar moka išsirinkti keptuvę visoms progoms, gamintojas rekomenduoja universalius modelius su granito danga. Jos yra saugesnės, paprasčiau valomos ir prižiūrimos ir efektyvesnės. Viryklės sala Taip pat yra viryklės salos puodų užpildų.

Šiemet, kadangi Žagarė yra Kultūros sostinė ir dar garsėja puodų namu, autorius pagalvojo, kad tiktų miestui papuošti ir pasiūlė savo darbą seniūnijai. Kiela geras pažįstamas ir su garsiojo puodų namo savininku Edmundu Vaičiuliu, su juo kartu studijavo Šiaulių politechnikume.

Šimtakojį žagariečiai ir svečiai dar galės išvysti Europos mažųjų miestelių chartijos suvažiavime, vyksiančiame rugpjūčio mėnesį. Rimantas Kiela sako, kad tokie darbai yra jo pomėgis.

Būtina tik pirmiausia apsvarstyti, kaip papuošti sodą ir pradėti verslą.

Tokiame inde maistas ruošiamas vandens vonioje. Jei norite troškinti mėsą ar daržoves, atkreipkite dėmesį į žemus puodus.

Enjoy similar articles

Jei reikia, galite net kepti tokiame puode! Storasienis, emaliu padengtas puodas net atlaikys orkaitės karštį! Be to, tokie patiekalai yra gana gražūs, o kepsnius juose galite patiekti tiesiai ant stalo. Dabar apie dydį. Visų pirma, puodo dugnas turi atitikti kaitvietės dydį. Tai sumažins elektros nuostolius, tolygiau šildys indus ir pašildys maistą.

puodai sujungimų

Patiekalų tūris priklauso nuo jūsų kulinarinių pageidavimų. Jei jums patinka makaronai ir spagečiai, tada pravers aukštas puodas. Jei dažnai verdate sriubas, troškinate daržoves - atkreipkite dėmesį į žemus plačius puodus. Idealiai tinka emaliuota arba nelipni danga. Gesinimui geriausias pasirinkimas yra ketaus indai su emaliu.

Tiesą sakant, tai viską pasako. Tokie indai yra pagaminti iš ketaus arba metalo lydinių. Ir tada baigti puodai yra padengti vienu ar keliais priklausomai nuo technologijos stiklo emalio sluoksniais. Jis apsaugo metalą nuo oksidacijos, o tie, kurie naudoja indus - nuo galimo apsinuodijimo kenksmingais cheminiais junginiais.

Nesvylanti liejinio indų danga leidžia naudoti labai mažai, arba netgi visai nenaudoti riebalų patiekalų gamybai. Dėkal nesvylančios liejinio puodo dangos jį idealu naudoti uogienių, padažų ar košių virimui.

Tačiau importuotų emaliuotų patiekalų dažnai gaminama daugiau modernus metodas - naudojant emalio purškimą. Tokiu atveju emalio sunaudojama mažiau, jo sluoksnis yra plonesnis, todėl gamyba pigesnė. Tačiau pagal savo vartotojų savybes tokie patiekalai yra prastesni už aukštos kokybės rusiškus mėginius.

Skalbimo mašinos sujungimas su džiovinimo mašina Electrolux SKP11

Žinoma, stalo įrankių rinkoje yra vietinių ir užsienio gamintojų konkurencija. Į ką atkreipti dėmesį renkantis? Pirmiausia vizualiai įvertinkite emaliuoto paviršiaus vientisumą.

Jis turėtų būti be lustų. Jei vidiniame gaminio paviršiuje atsiranda drožlių, draudžiama jį naudoti pagal paskirtį. Reikia prisiminti, kad vidinė emalio danga turi būti tik balta, kreminė, ruda, pilkai mėlyna, mėlyna arba juoda.

Kituose pigmentuose yra cheminių junginių, viršijančių normą, kurie yra nepriimtini vidinei dangai. Pajuodęs maisto dugnas greitai pašildys maistą. Žinoma, turite atidžiai perskaityti informaciją ant pakuotės ir pridedamose instrukcijose.

Atkreipkite dėmesį į plokščių tipų, ant kurių leidžiama naudoti įsigytą produktą, sąrašą. Renkantis indus, atkreipkite dėmesį į rankenas. Jie neturėtų įkaisti. Daugelis gamintojų rašiklių gamyboje naudoja specialius įdėklus. Jei ketinate naudoti indus orkaitėje, pasitarkite su pardavėju, ar rankenos atlaikys karštį.

Geriausia, jei rankenos pagamintos iš specialios medžiagos, leidžiančios joms vėsti virimo metu. Atkreipkite dėmesį į keptuvės šonų storį. Kuo jie storesni, tuo tolygiau maistas įkaista. Nepaisykite dangčio. Jis turėtų tvirtai priglusti prie puodo ir turėti skylutes garams išeiti. Kiek turėtų kainuoti kokybiškas puodas?

Namų buitinė technika

Puodo kaina priklauso nuo jo tipo. Pavyzdžiui, paprastas emaliuotas puodas yra pigesnis nei likęs. Tačiau, pavyzdžiui, emaliuoti puodai, pagaminti Japonijoje, yra daug kartų brangesni dėl aukščiausios emalio ir dizaino kokybės.

Vis dėlto geras troškintuvas yra brangus! Tai nėra tas atvejis, kai verta sutaupyti. Šiuolaikinis virtuvės reikmenų pasirinkimas leidžia pasirinkti būtent tą modelį, kurio jums reikia. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir pageidavimų.

Video: Как правильно подготовить казан, прокалить, обжечь 2021, Rugpjūtis

Renkantis indus, kreipkitės į specialistą. Tikri profesionalai visada padės jums pasirinkti! Kurį puodą pavadintumėte geru? Jis turėtų būti ne tik gražus, bet ir patogus bei patvarus.

puodai sujungimų

Ir, pageidautina, universalus. Šiame straipsnyje mes surinkome dešimt puodų gamintojų, kuriuos, mūsų nuomone, geriausia naudoti namuose Rusijoje m.

Pakabinami WC puodai ir bidė

Iš kokios medžiagos pagamintas geras puodai sujungimų Galbūt populiariausia medžiaga puodams vertinant pagal parduotuvių asortimentą - Nerūdijantis plienas Ir tai nenuostabu: nerūdijantį plieną lengva prižiūrėti, virimo metu galite naudoti bet kokius šaukštus ir kaušelius, įskaitant metalinius, o ne nelipnią dangą, galite gaminti patiekalus su actu ir kitomis rūgštimis to negalima padaryti aliuminio keptuvėjenerūdijančio plieno keptuvė atrodo gražiai, ir šis grožis išlieka ilgai - gabaliukai nesulūžta, nebijo temperatūros pokyčių, šiuolaikiniuose puoduose su daugiasluoksniu storu dugnu ir sienomis maistas nedega jei keptuvės dugnas yra plonas, jis gali labai sudegti.

Parduotuvėse taip pat rasite didelį pasirinkimą pigių plonasienių puodų indiškų, kiniškų ir pan. Geras plieninis puodas negali būti pigus!

puodai sujungimų

Laistymas Ar kas nors kasdien gali vandens? Jei ne, ar puodą ar konteinerį turi laistymo dėklas ar rezervuaraskad jį būtų galima užpildyti iš apačios ir įkvėpti vandenį, jei reikia? Kai augalas yra įtemptas dėl vandens trūkumo, jis niekada negali atsigauti.

puodai sujungimų

Žiema Ar jūs išeinate iš planetos per žiemą? USDA zonose 7 ir vyresni, tai paprastai nesikeis. Šaltesniuose klimatuose reikės pasirinkti šaltus saugius konteinerius, tokius kaip akmuo, cementas ir mediena.

Susijusios

Net ir tada daugumai konteinerių žiemą reikia papildomos apsaugos. Mobilumas Ar reikia perkelti puodą? Kartais ant denio planuotojas turi būti perkeltas patogumui. Galbūt norėsite perkelti savo konteinerio sodą, kur yra saulė arba šešėliai, ar planuojate žiemą laikyti konteinerį.

Likučiai parduotuvėse

Jei jums reikia gebėjimo perkelti puodą dėl kokios nors priežasties, pagalvokite apie tai, kaip nusipirkti sunkų ar sunkiai augantį augintoją. Betoniniai urnai yra puikus, tačiau jie turėtų likti ten, kur juos įdėti, kad nebūtų pažeisti nei nugaros, nei urnos. Medžiagos - molio ir akmens Terra Cotta: tradicinė, bet porėtos ir greitai išdžiūsta.

Neabejotinai, kuo didesnė ir gilesnė plautuvė, tuo geriau ir patogiau bus naudoti. Svarbu, kad plautuvėje tilptų didelis puodas ar plati keptuvė.

Taip pat pamatuokite kokio dydžio ir ploto stalviršis bus, kuriame bus montuojama kriauklė.

Prieš pirkdami sodo planšetą, konteinerį ar puodą

Tai neabejotinai turės įtakos pasirenkant plautuvės plotį, gylį ir dydį. Jei virtuvėje bus naudojama ir indaplovė, tai virtuvės plautuvė atliks tik pagalbinę funkciją, todėl ją galima įsigyti šiek tiek mažesnę.

puodai sujungimų

Turint galimybes, investicija į didelę kriauklę, net turint indaplovę, atsipirks savo patogumu naudoti ir funkcionalumu. Kokios formos plautuvę pasirinkti? Renkantis bet kokios formos plautuvę, svarbu įsivertinti stalviršio dydį, kurioje vietoje bus instaliuojama plautuvė ir kokio dydžio indai joje bus plaunami. Kaip ir dirbtinio akmens praustuvai, plautuvės gali būti apvalios, kvadratinės, stačiakampės formos. Apvalios formos plautuvės nors ir gražios savo formomis, tačiau užima daugiau vietos nei kitų formų kriauklės, todėl būtų nepraktiškas pasirinkimas.

Virtuvėje rekomenduojame rinktis kvadratines arba stačiakampes plautuves.